Spędź z nami swój wymarzony urlop na Mazurach

5 Domów
4 osobowe

3 Apartamenty
2 osobowe

 Dostawka dla 5 osoby:
Dzieci do lat 2 – gratis!
4 – 12 lat – 90 zł / doba
13 – 18 lat – 110 zł / doba

Numer konta:
68 1600 1462 1025 2570 0000 0009 BNP PARIBAS

Rezerwacja

Rezerwacje przyjmujemy mailowo, telefonicznie i system rezerwacyjny. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% ceny pobytu na konto bankowe.

Na wpłatę czekamy do 2 dni roboczych od przyjęcia rezerwacji. W razie nie dokonania wpłaty w wyżej wymienionym terminie rezerwacja zostaje anulowana. Zaksięgowanie wpłaty potwierdzamy mailem zwrotnym lub drogą telefoniczną.

Pozostałą część opłaty za pobyt przyjmujemy w dniu przyjazdu, lub w ostatnim tygodniu przed przyjazdem, tak aby w dniu zameldowania, kwota była już zaksięgowana.

Wyżywienie

Domy i Apartamenty są w pełni wyposażone w aneksy kuchenne, ale również jest możliwość zasmakować naszej pysznej kuchni!
W naszych podróżach kulinarnych bazujemy na lokalnych oraz ekologicznych produktach.

W związku ze zmianą przepisów dotyczących wystawiania faktur VAT, istnieje obowiązek podania nr NIP przed wystawieniem dokumentu sprzedaży przez hotel. W celu uzyskania za pobyt faktury VAT na firmę, prosimy o kontakt i podanie numeru NIP przed dokonaniem płatności. W przypadku braku takiej informacji, hotel wystawi wyłącznie paragon i uzyskanie faktury VAT w późniejszym terminie będzie niemożliwe.

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content