Co dla małych?

Zapach Drewna w Tumianach to nie tylko miejsce do wypoczynku, ale także idealna przestrzeń do rozwoju dziecięcych marzeń i pasji. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu, pełnego uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil!


PLAC ZABAW

Plac zabaw w “Zapachu Drewna” to miejsce pełne kolorów, radości i przyjaznych konstrukcji, które zachęcają dzieci do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Zjeżdżalnie, huśtawki – wszystko to czeka na naszych małych gości, by umilić im czas spędzony na naszym ośrodku.


TYROLKA

Ale to nie wszystko! Dla tych bardziej odważnych mamy również emocjonującą atrakcję – tyrolkę! Poczuj ekscytację, płynąc przez powietrze. To niezapomniane przeżycie dla małych poszukiwaczy przygód.

 


PLAŻE I ZABAWY W JEZIORZE 

Nasza prywatna plaża to idealne miejsce do zabawy w piasku, budowania zamków i pluskania się w ciepłych promieniach słońca

Dla nastolatków przygotowaliśmy atrakcje dostosowane do ich energii i zainteresowań.
Wypożycz deskę SUP i popłyń po naszym urokliwym jeziorze, ciesząc się spokojem i świeżym powietrzem.

A po aktywnym dniu, zapraszamy na relaks na naszą plażę. Zanurz stopy w ciepłym piasku i zanurkuj w jeziorze, aby odświeżyć się po dniu pełnym wrażeń. 


ROWERY

Wybierz się na wycieczkę! Rowery dostępne na terenie ośrodka zachęcają do odkrywania okolicy wzdłuż malowniczych tras rowerowych.

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content