Szanowni Państwo

w związku z zaistniałym stanem epidemii, przygotowując się na przyjęcie pierwszych Gości, opracowaliśmy standardy bezpiecznego pobytu, z którymi spotkacie się Państwo wypoczywając w naszym Ośrodku. Postępujemy zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządowymi oraz wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (GIS, MZ). W trosce o Państwa bezpieczeństwo, na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem w Polsce i na świecie.

Przeszkoliliśmy personel naszego Ośrodka w zakresie postępowania zgodnego z wytycznymi służb sanitarnych oraz procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w Ośrodku. Nasi pracownicy wiedzą, jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo Gości zgodnie z zaleceniami GIS dla branży hotelarskiej. Wprowadziliśmy szereg działań profilaktycznych, zapewniając maksymalne środki bezpieczeństwa. Zachęcamy do dokonywania płatności kartami lub telefonem w celu zmniejszenia obrotu gotówkowego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności – naszym celem jest jedynie nasze wspólne bezpieczeństwo, a jednocześnie, by wypoczynek u nas był dla Państwa wygodny i komfortowy.

Do zobaczenia w Ośrodku Wypoczynkowym Zapach Drewna Resort & Lake!

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content