Co dla dużych?

W ośrodku wypoczynkowym “Zapach Drewna” w malowniczych Tumianach czeka na Ciebie warmiński azyl, gdzie luksus spotyka się z naturą. Nasze atrakcje zostały starannie zaprojektowane, aby dostarczyć niezapomnianych doznań dla każdego gościa.

ATRAKCJE I RELAKS NAD WODĄ

Na brzegu jeziora zapraszamy do korzystania z naszego roweru wodnego czy deski SUP, oferującego zarówno spokojną wyprawę po taflach wody, jak i ekscytujące chwile dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Prywatna plaża z własnym pomostem i wygodnymi leżankami to idealne miejsce na relaks i błogie zanurzenie się w letnich promieniach słońca.

Dla tych, którzy poszukują dreszczu emocji na wodzie, proponujemy dwa czteroosobowe elektryczne katamarany. Odkryj nowy wymiar zabawy na jeziorze, poczuj wiatr we włosach i podziwiaj otaczającą przyrodę.


SAUNA TUŻ PRZ BRZEGU JEZIORA

Pachnąca nowością, przestronna drewniana sauna z widokiem na jezioro Tumiańskie czeka na pierwszych gości.


SPORT I FITNESS 

Spacery, wycieczki rowerowe, ćwiczenia w sali fitness czy nordic walking.
Kilometry lasów zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zapach Drewna wyposażyliśmy w rowery i kijki nordic walking, które za opłatą można wypożyczyć i razem z rodziną lub znajomymi zwiedzać okolicę.
Jeśli z rowerami wam nie „pod drodze” to nogi mamy za darmo… a uwierzcie nam. Jest gdzie spacerować.

Szlaki turystyczne na terenie gminy Barczewo

Szlak niebieski (31,5 km): łatwy, średniej długości, przeznaczony na całodzienną wycieczkę.
Barczewo – Kierzliny – Tumiany – Kierzbuń – Bartołty Wielkie – Odryty – Jedzbark – Mokiny – Sapuny – Rejczuchy – Barczewo

Szlak żółty (32,3 km): łatwy, średniej długości, przeznaczony na całodzienną wycieczkę.
Barczewo – Maruny – Szynowo – Lamkowo – Stare Włóki – Próle – Wipsowo – Ruszajny – Barczewo

Szlak czarny (32,1 km): łatwy, średniej długości, przeznaczony na całodzienną wycieczkę.
Barczewo – Dąbrówka Mała – Biedowo – Barczewko – Gady – Tuławki – Radosty – Lamkowo – Lamkówko – Barczewo

Szlak czerwony (23,4 km): łatwy, przeznaczony na krótki trening lub kilkugodzinną wycieczkę. Ponad połowa drogi prowadzi asfaltem, jednak pozostała część trasy wymaga umiejętności jazdy w terenie.
Barczewo – Rejczuchy – Sapuny – Bogdany – Kaplityny – Łęgajny – Biedowo – Dąbrówka Mała – Barczewo

Szczegółowy opis tras (mapa)


DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY

Ogród kwietny w centrum ośrodka
Taras każdego domku wychodzi wprost na ogród bogato zasadzony kwitnącymi bylinami. Przypomina łąkę przyciągającą motyle. Daje poczucie intymności i możliwość obcowania z naturą, przez co stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku. Poranna kawa w takim otoczeniu smakuje bardzo relaksująco.


RESTAURACJA ZAPACH DREWNA

Głód po intensywnym dniu pełnym atrakcji zaspokoi nasza restauracja, gdzie serwujemy wyborne dania przygotowane z lokalnych, świeżych składników. Restauracja Zapach Drewna zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady i romantyczne kolacje.


Okoliczne plaże

Nieodzowną częścią warmińskiego wypoczynku są kąpiele wodne. Dzięki plażom, dostępnym na wyciągnięcie ręki, nasi goście spędzą czas na opalaniu i pływaniu.

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content