Ośrodek Zapach Drewna w Tumianach

Drodzy Goście. Nazywam się Bogusia i razem z moim mężem Krzyśkiem, mieliśmy odwagę zamarzyć o pięknym miejscu, w którym każdy poczułby się komfortowo. Co więcej… postanowiliśmy to marzenie przekuć w rzeczywistość.
„Zapach Drewna” to miejsce położone w małej, turystycznej wsi Tumiany, gdzie bije serce spokojne i życzliwe. Można tu poczuć ducha Warmii i Mazur.

Tu się odpoczywa naprawdę.

Na terenie starej szkoły, której nie dało się uratować, gdyż została zbyt mocno nadszarpnięta zębem czasu, wyczarowaliśmy 5 komfortowych domów i 3 apartamenty, wraz ze strefą relaksu nad jeziorem, sauną dla dużych oraz plażą, placem i salą zabaw dla małych. Zależało nam na zachowaniu klimatu, jaki towarzyszy niewielkim warmińskim miejscowościom, dlatego zadbaliśmy o Wasz komfort i przestrzeń. Domy ustawiliśmy w taki sposób względem siebie, aby każdy mógł odpoczywać po swojemu.

Naszym gościom zapewniamy:

Otoczenie natury
i komfortową
przestrzeń

Nowoczesne wnętrza urządzone ze smakiem

Imprezy okolicznościowe mała sala Olsztyn

Przytulna
restauracja na
terenie ośrodka

Ośrodek Tumiany

Miejsce przyjazne
rodzinom
z dziećmi

Nowość w 2022r.
Sauna z widokiem na jezioro

Wypożyczalnia rowerów dla naszych gości

Masz chęć zwiedzić naszą okolicę?
Wypożycz deski SUP!

Strefa relaksu z prywatnymi altanami nad jeziorem

“Ośrodek Zapach Drewna” to nasz kawałek Mazur, którym zapragnęliśmy się z Wami podzielić.

Zapraszamy do naszego świata.

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content