Imprezy Okolicznościowe
Barczewo, Olsztyn, Biskupiec

POSIADAMY

– Sala Konferencyjna 80m2 –

– Sala Restauracyjna 80m2 –

– Baza Noclegowa na 38 osób –

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu zarówno dorastającego dziecka, jak i rodziców. Organizując więc ten ważny dzień, istotnym jest, aby cieszyć się nim wspólnie, bez obaw o organizację i komfort zaproszonych gości. Dlatego też to ważne zadanie warto powierzyć nam – doświadczonemu zespołowi, który udekoruje, zaplanuje i przygotuje całą salę do rodzinnego celebrowania.

Doskonale zaplanowania organizacji komunii nie może obejść się bez znakomitych przystawek, ciepłego obiadu i smakowitego deseru, na który czekają najmłodsi goście. Dlatego też nasza restauracja z pieczołowitą starannością przygotuje menu, dostosowując się pod oczekiwania i potrzeby wszystkich członków rodziny. Tworzymy dania od lat, bazując na świeżych produktach i intuicji, której owocem są aromatyczne, przepyszne i zaskakujące potrawy.

Z przyjemnością zajmiemy się całą organizację, dzięki której nasi goście będą mogli oddać się pięknej i ważnej chwili. Nasza gościnność, doświadczenie i dbałość o najmniejsze detale sprawi, że każde komunia święta spełni oczekiwania zarówno dziecka, jak i wszystkich członków rodziny.

Dbamy o detale, dlatego też restauracja, w której odbywa się komunijne przyjęcie, udekorowana jest w przepiękne, estetyczne, tematyczne formy i ozdoby.

Oferta przyjęć komunijnych 2024 – POBIERZ

WESELA

Ślub to jedno z najpiękniejszych chwil w życiu. W Zapachu Drewna Resort & Lake tworzymy najpiękniejsze wspomnienia, dbamy o cudowną atmosferę przyjęcia weselnego. Dzięki naszemu doświadczeniu, kreatywności i otwartości, zorganizujemy niezapomnianą zabawę. Do realizacji marzeń każdej pary, podchodzimy w indywidualny sposób, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oferta weselna 2023/2024 – POBIERZ

URODZINY

Oczywiście to urodziny są najczęstszym powodem do świętowani, dlatego o nich wspominamy w pierwszym rzędzie, jednak każdy powód do zorganizowania imprezy jest dobry. Może to być rocznica ślubu, urodzenie się dziecka czy awans w pracy.

Ty Znajdź powód do świętowania a my zajmiemy się organizacją dobrej zabawy.

Zapach Drewna to gwarancja wyśmienitej zabawy.

Oferta imprez okolicznościowych 2023/2024 – POBIERZ

IMPREZY FIRMOWE I INTEGRACYJNE

Szukasz doskonałego miejsca do zorganizowania niezobowiązującej imprezy firmowej? Chcesz zintegrować swój zespół, dbając przy tym o niezapomnianą atmosferę i szereg atrakcji? Zapach Drewna Resort & Lake to wprost idealne miejsce dla Ciebie i Twojego zespołu!

Dobra atmosfera w zespole to klucz do osiągania zadowalających rezultatów. Czasami trudno jednak nawiązać bliższe znajomości w pokojach biurowych, dlatego warto czasami postawić na dobrą imprezę integracyjną. Ośrodek Wypoczynkowy Zapach Drewna Resort & Lake zapewnia odpowiednią atmosferę – sprzyjającą znakomitej zabawie – oraz kameralną okolicę z dala od miejskiego zgiełku.

W Zapachu Drewna  wiemy, jak ważna jest staranne zaplanowanie harmonogramu, profesjonalna obsługa i dbałość o detale, dzięki którym imprezy dla firm wypadają zgodnie z planem. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wydarzeń firmowych spowodowało, że oprócz znakomitych przekąsek, gorących dań i profesjonalnego sprzętu, zaproponować możemy szereg dodatkowych atrakcji.

Z chęcią zajmiemy się kompleksową obsługą firm. Posiadamy dużą SALĘ KONFERENCYJNĄ, dzięki, czemu możemy zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje połączone z późniejszą integracją w naszej restauracji.

Dzięki komfortowej bazie noclegowej, możemy zaoferować kilkudniowe spotkania firmowe z bazą szkoleniową i pełnym wyżywieniem w nowoczesnej restauracji.

Oferta spotkań firmowych  2023/2024 – POBIERZ

STYPY

Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby to czas żalu, straty, bólu i zadumy. Drogą Polskiej tradycji najbliżsi osoby, która odeszła, pragną serdecznie ugościć wszystkich krewnych i przyjaciół, szczególnie tych, którzy przybyli z daleka.

W tym trudnym czasie, pragniemy odjąć choć odrobinę zmartwień z barków żałobników. Przygotujemy pyszne menu, a naszymi Gośćmi zaopiekujemy się z najwyższą starannością i delikatnością.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami.

Bogumiła Storoniańska
tel. +48 795-435-771

logotop

Restauracja Zapach Drewna to:

PODKRĘCONA KLASYKA     NIEOCZYWISTE SMAKI     ZAPACH PYSZNEGO JEDZENIA I NATURY     OTOCZENIE PRZYRODY     RODZINNA ATMOSFERA

Jednym słowem – Raj dla zmysłów.
Zaprasza wszystkich, którzy tak jak my, kochają dobre jedzenie. Polecamy się na pyszne obiady, romantyczne kolacje i imprezy okolicznościowe.

 

Skip to content